Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketler Hukukundaki + 25 yıllık uzmanlık, bilgi birikimi ve tecrübemizle Hizmetinizdeyiz.

Uzmanlığımız

Uzman Pay Senedi Danışmanlığı hizmetleri, kısa adı ACC olan Altaş Consulting Company tarafından sağlanmaktadır. ACC kurucu ortağı olan Dr. Soner Altaş, 25 yılı aşkın süredir Şirketler Hukuku alanında çalışmalar yapmakta ve eserler vermektedir. Dr. Altaş’ın hisse senetlerine ilişkin olarak ele aldığı onlarca makale ve köşe yazısı, iş dünyasında hisse senedi basımına ilişkin farkındalığının oluşmasına önemli katkılar sağlamıştır.

Etik Değerlerimiz

ACC olarak, yerli ve yabancı ayrı yapmadan, bize danışan tüm gerçek ve tüzel kişilere en üst seviyede ve kalitede profesyonel, özel ve nitelikli hizmetler sunarız. Danışmanlık hizmetlerimizde, şirket yönetimlerine ve ortaklarına doğruyu tavsiye eder, eksikleri ve hataları konusunda uyarır, hatalı işlem yapmak ve yaptırmaktan kaçınırız. Etik değerlerimize ve yasalara aykırı olan müşteri taleplerini kabul etmeyiz.

altas-kurumsal-danismanlik-vizyon

Pay senedi basımı, uzmanlık İşidir; bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir.

Pay senedi basımı işlemleri, uzmanlık gerektirir. Matbaaların hisse senetlerine ilişkin her konuyu bilmesi mümkün değildir, ayrıca bu matbaaların görevi de değildir. Matbaaların görevi, pay senedi basımıyla biter. Bu durumda, hisse senetlerine ilişkin yükümlülüklerin çoğu şirkete kalır. İşte ACC, bu ihtiyacı gidermek amacıyla, pay senedi danışmanlık paketlerini hazırlamış ve şirketlerimizin hizmetine sunmuştur.

error: Content is protected !!
Sohbet Başlat
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Yardımcı olabilir miyim?